herb

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
w Starym Czarnowie

Szukaj w serwisie

"Pięć minut przeznaczonych na pomoc ma większą wartość, niż dziesięć na współczucie"
przysłowie rumuńskie

14 mar 2023
Aktualności

ZACHODNIOPOMORSKA KARTA RODZINY I KARTA SENIORA

ZACHODNIOPOMORSKA

KARTA RODZINY I KARTA SENIORA 

Zapraszamy mieszkańców Gminy Stare Czarnowo ( również obywateli innej narodowości, których miejscem zamieszkania jest Gmina Stare Czarnowo)  do składania wniosków o wydanie Zachodniopomorskiej Karty Rodziny oraz Zachodniopomorskiej Karty Seniora uprawniających do korzystania z katalogu ofert: kultury, edukacji, rekreacji, transportu i innych usług oferowanych przez partnerów Programu.

 

czytaj więcej

02 mar 2023
Aktualności

KURS KOMPUTEROWY

uczestnicy kursu komputerowego kurs komputerowy w Kołbaczu

kursanci w Starym Czarnowiekursanci przed komputerami W dniach od 17 listopada do 23 lutego w świetlicy  Kołbaczu oraz w świetlicy w Starym Czarnowie odbyła się II edycja kursów komputerowych zorganizowanych przez firmę EURO CAPITAL DORADZTWO GOSPODARCZE SIBILSKI SP.K. w ramach projektu ,,AKADEMIA IT” oraz projektu ,,Kursy komputerowe dla mieszkańców województwa zachodniopomorskiego", które zrealizowane zostały w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Uczestnictwo w kursie było bezpłatne. Zakres projektu obejmował 60 godzin szkolenia. Każdy z uczestników rzetelnie zwiększał poziom wiedzy i kompetencji cyfrowych DigComp. 

czytaj więcej

28 lis 2022
Aktualności

PROFILAKTYCZNE SPOTKANIA NA TEMAT RAKA PIERSI

Z myślą o mieszkankach gminy Stare Czarnowo w dniu 21 listopada br. w świetlicach wiejskich w Starym Czarnowie oraz w Kołbaczu zorganizowane zostały spotkania poświęcone profilaktyce i szybkiej diagnostyce chorób piersi. Problematykę związaną z występowaniem, zapobieganiem, jak i leczeniem raka piersi przybliżyły przedstawicielki z Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Gryfinie Pani Wioletta Rożko – Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny oraz Pani Natalia Korkuś jak również Amazonki ze Stowarzyszenia Amazonek ,,Ewa” z Gryfina: przewodnicząca Pani Ewa Olejarz, członkinie - Pani Halina Sobierajska i Pani Teresa Smolnik. Swoją obecnością zaszczycił nas również Pan doktor Andrzej Rzeuski.

czytaj więcej

  • BIP
  • Facebook
  • Urząd Wojewódzki
  • Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej
  • OPS
  • Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej
  • Niebieska Linia