herb

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
w Starym Czarnowie

Szukaj w serwisie

"Pięć minut przeznaczonych na pomoc ma większą wartość, niż dziesięć na współczucie"
przysłowie rumuńskie

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starym Czarnowie

ul. Św. Floriana 10
74-106 Stare Czarnowo
tel./ faks 91 )312 41 41
Powiat: Gryfiński
Województwo: zachodniopomorskie
godziny pracy:
od poniedziałku do piątku 7:30 – 15:30
 

e-mail: pracownicysocjalni@gops.stareczarnowo.pl (pracownicy)
e-mail: kierownik@gops.stareczarnowo.pl (kierownik)
Biuletyn Informacji Publicznej: www.bip.stareczarnowo.pl

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

Elżbieta Adrabińska
Godziny przyjęć interesantów: w godzinach urzędowania
tel. bezpośredni 91 485 70 56
kom. 509 985 364
e-mail: kierownik@gops.stareczarnowo.pl

Kadra Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

Dorota Sipko
Specjalista pracy socjalnej, dodatki mieszkaniowe
tel. 91 485 70 58,
kom. 505 011 190
e-mail: dorota.sipko@gops.stareczarnowo.pl

Justyna Adamkowska
Pracownik socjalny
tel. 91 485 70 58
kom. 505 011 221
e-mail: justyna.adamkowska@gops.stareczarnowo.pl


Ewa Jarosz-Latosińska
Asystent rodziny

Kontakt w/w sprawach Brygida Bazylewicz

 

Brygida Bazylewicz

Asystent rodziny
tel. 91 485 70 59
kom. 505 011 286
e-mail: brygida.bazylewicz@gops.stareczarnowo.pl


Anna Piotrowicz
Asystent rodziny
tel. 91 485 70 59
kom. 505 011 189
e-mail: anna.piotrowicz@gops.stareczarnowo.pl
Kontakt w/w sprawach Brygida Bazylewicz

Anita Mazur
Referent ds. świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego, zasiłek dla opiekuna
tel. 91 485 70 57
e-mail: anita.mazur@gops.stareczarnowo.pl

swiadczeniarodzinne@gops.stareczarnowo.pl
 

 

  • BIP
  • Facebook
  • Urząd Wojewódzki
  • Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej
  • OPS
  • Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej
  • Niebieska Linia