herb

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
w Starym Czarnowie

Szukaj w serwisie

"Pięć minut przeznaczonych na pomoc ma większą wartość, niż dziesięć na współczucie"
przysłowie rumuńskie

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starym Czarnowie wspólnie z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych po raz kolejny zapraszają na imprezę dnia 29 września br. , która tym razem odbędzie się na terenie za boiskiem „Orlik” w Starym Czarnowie.

Impreza organizowana jest w ramach Ogólnopolskiej Kampanii „Postaw na rodzinę” pn. „Bawimy się na trzeźwo”, podczas którego będzie można skorzystać z atrakcji i niespodzianek skierowanych do wszystkich uczestników niezależnie od wieku.

Wydarzenie rozpocznie zespół Pani Anny Dybki „Kalimera” z Cedyni, który potrafi zadziwić przekazem swojej twórczości i pragnie uświetnić nasze wydarzenie swoim występem.

Odwiedzi nas również Łukasz Tokarski, młody gryfinianin, którego nazwisko warto zapamiętać. Wszystko za sprawą jego muzycznego talentu, dzięki któremu jest coraz głośniej i to w całej Polsce, albowiem zdobył nagrodę główną „Złotą Sosnę” na XII Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej o „Złotą Sosnę” Drezdenko 2018 w kategorii 14-16 lat. Jego życiową pasją jest śpiewanie, o czym można się przekonać przychodząc na jego występ.

Pokaz karate grupy „Kamikaze” oraz grupy tanecznej MCTKiS Banie, jak również występ chóru Con Amore z Zespołu Szkół w Kołbaczu ukaże mieszkańcom jakie efekty można osiągnąć wzmacniając talenty ciężką pracą.

Gwiazdą programu jest kabaret „Czwarta Fala”, wielokrotnie nagradzany na ogólnopolskich festiwalach kabaretowych. Do najbardziej znanych postaci wykreowanych przez kabaret należą dwaj dresiarze - Kloc i Wentyl. Każdy ich występ jest inny, każdy niesie w sobie potężną dawkę pozytywnych emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Młodość, pomysłowość i energia sceniczna - tak najkrócej można opisać twórczość Kabaretu, o czym mogli przekonać się w roku ubiegłym mieszkańcy naszej gminy podczas imprezy „Bawimy się na trzeźwo” w Kołbaczu.

Nie zabraknie również zabaw, konkursów z nagrodami, niespodzianek, więc czekamy abyście wspólnie z nami spędzili ostatnie sobotnie popołudnie września, nie planując domowych porządków i gotowania obiadu, zabierając całą rodzinę na wspólne miłe i atrakcyjne spędzenie czasu.

 

Do zobaczenia 29 września !

Kabaret Czwarta Fala- formacja młodego pokolenia, istniejąca od września 2009 roku, w skład której wchodzą 3 osoby- Mateusz Lewkowicz, Damian Lebieda oraz Bartłomiej Cedro.

Twórcy hitu „Wieśka Tico”, który na YouTube osiągnął przeszło 45 milionów wyświetleń, „Passat robi we wsi szum” (30 milionów wyświetleń), jak również innych parodii, które zna cała Polska.

Ich kanał śledzi ponad 350 000 osób, co sprawia, iż Czwarta Fala jest najpopularniejszym kabaretem w polskim Internecie.

Młodzi, pełni pozytywnej energii, zawsze gotowi na interakcje z widownią- tak w skrócie można opisać Czwartą Falę. Twórcy przygód dwóch nierozgarniętych dresiarzy- Kloca i Wentyla, przybywają do Państwa z programem Made in Poland, żeby porwać Was w świat pełen humoru.

Usiądźcie wygodnie, przygotujcie się na świetną zabawę i pozwólcie się porwać Czwartej Fali !

  • BIP
  • Facebook
  • Urząd Wojewódzki
  • Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej
  • OPS
  • Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej
  • Niebieska Linia